Loading


İnovasyon

ile değer katıyoruz...

DENİZCİLİK | ENERJİ | SAVUNMA

Referanslar

REFERANSLAR
REFERANSLAR
REFERANSLAR
REFERANSLAR
REFERANSLAR

HAKKIMIZDA

YKSN olarak savunma, enerji ve denizcilik piyasalarında farklı alanlarda ürün ve hizmetler sunan bir şirketiz. Gerçekleştirdiğimiz kendi ar-ge projelerimizin yanı sıra bu sektörlerde ar-ge ve inovasyon yönetimi konularında danışmanlık hizmeti sunuyor; çeşitli ürünlerin temsilciliğini yapıyoruz.
İRTİBATA GEÇİN
Sena Nomak

Yönetici Ortak

sn@yksn.net
İRTİBATA GEÇİN
Sinan Özcan

İş Geliştirme Müdürü

yksn@yksn.net
İRTİBATA GEÇİN
yksn@yksn.net

DOKÜMANLAR

ALTHERIS FİRMA BROŞÜRÜ

"Altheris Sensors & Controls" sensör teknolojisi, enstrümantasyon ve ölçüm sistemleri konularında uzmandır. Sunduğu geniş portföyde test ve ölçüm sistemleri için OEM uygulamaları da yer almaktadır.
www.altheris.com

ALTHERIS ATEX ÜRÜNLER BROŞÜRÜ

Altheris'in tehlikeli ve patlayıcı ortamlarda kullanılmak üzere özel bir ürün gamı bulunmaktadır. Bu ATEX sertifikalı sensörler ve joystick'ler hem offshore hem de enerji santrallarında kullanım için özel olarak geliştirilmiştir.
www.altheris.com/offshore

ALTHERIS DEMİRYOLU ÜRÜNLERİ BROŞÜRÜ

Altheris yüksek hassasiyette ve yüksek kaliteli demiryolu ölçüm sistemleri sunmaktadır. Bu sistemler, demiryollarına özel birden çok sensör barındırmaktadır. Lazer teknolojisi ile, çok çeşitli tekerlek ve ray profilleri hassas bir şekilde ölçülebilmektedir.

www.altheris.com/railway

ALTHERIS DENİZCİLİK ÜRÜNLERİ BROŞÜRÜ

Altheris, denizcilik endüstrisine yönelik olarak özel bir ürün gamı sunmaktadır. Bu ürünler, gemi inşa sanayiine özel istekleri karşılarken, zor şartlarda uzun yıllar boyunca sorunsuz görev yapacak şekilde geliştirilmektedir.

www.altheris.com/maritime

BRAMIDAN ATIK SIKIŞTIRMA

15 kişiden fazla personeli bulunan tüm gemiler ve açık deniz platformları MARPOL Annex 5 ve diğer ilgili IMO regülasyonlarına uymak zorundadır. Danimarka menşeili Bramidan sıkıştırma üniteleri farklı kapasite seçenekleri ile etkin ve sorunsuz çözümler sunmaktadır.

www.bramidan.com